Wiele osób nie przykłada szczególnej uwagi do pakowania prezentów i upominków, ponieważ nie zdaje sobie sprawy z tego, jak ważne jest opakowanie. Okazuje się, że nierzadko jest ono równie istotne, co jego zawartość. Eleganckie i estetyczne opakowanie sugeruje osobie obdarowywanej, że dana okazja jest na tyle ważna, że zadbaliśmy o każdy szczegół. Niechlujne, pomięte opakowanie sygnalizuje lekceważący stosunek do osoby lub okazji. Opakowanie jest równie ważne w przypadku sprzedaży. To, w jaki sposób zostaną zapakowane zakupione towary, świadczy bezpośrednio o marce i jej podejściu do klienta. Doskonałym wyborem zarówno do zapakowania prezentu, jak i zakupów, są torby laminowane z nadrukiem z asortymentu SILVER BOX. Wyjaśniamy, dlaczego torby laminowane to absolutne must have do pakowania.

Produkcja toreb laminowanych

Torby laminowane z nadrukiem produkowane przez SILVER BOX wyróżnia jakość i trwałość, a także odpowiednie dopasowanie do potrzeb osoby zamawiającej. Tworzymy różne rodzaje opakowań na wymiar, z dowolnym nadrukiem i wypełnieniem. Drukujemy za pomocą sitodruku, transfer druku, metody hot stamping, druku offsetowego i cyfrowego. Sposób nadruku opakowania dobiera się do oczekiwań klienta i funkcji, jaką w przyszłości ma pełnić opakowanie. Istnieje możliwość doboru rodzaju uchwytów torebki – mogą być one wykonane z papieru, eleganckiego rzemyka, czy estetycznej tasiemki z kokardą. Wybór wykończenia opakowania również nie stanowi problemu. Torby laminowane SILVER BOX na zamówienie to doskonała możliwość dla osób wyjątkowo wymagających lub poszukujących szczególnego, niepowtarzalnego rodzaju opakowań.

Dlaczego warto wybrać torbę laminowaną z nadrukiem?

Pakowanie prezentów jest tak istotne, ponieważ pozwala wprowadzić nieco tajemnicy do samego procesu obdarowywania. Odpowiednie opakowanie chroni również upominek przed czynnikami atmosferycznymi i uszkodzeniami mechanicznymi w trakcie transportu. Podobnie jest z zakupami. Pakujemy je, ponieważ w ten sposób wygodniej jest je przenosić. Dzięki torbie laminowanej nic się nie zgubi, a produkty będą odpowiednio chronione przed czynnikami zewnętrznymi. Torby laminowane dzięki ich dodatkowej zewnętrznej warstwie, mają odpowiedni poziom odporności na wilgoć, temperatury, czy zagięcia. Sprawiają dobre wrażenie na osobie dokonującej zakupów, a także będą dodatkowym atutem, który sprawi, że produkty marki będą chętniej wybierane na prezent.

Torby laminowane z logo na każdą okazję

Torby laminowane z nadrukiem mają wiele zastosowań. Świetnie sprawdzą się nie tylko na prezent dla przyjaciela, ale również na ślub. Odpowiednie zapakowanie podarunków dla gości będzie doskonałym dopełnieniem drobnego upominku. Torby laminowane z logo SILVER BOX będą odpowiednią opcją także przy okazji rozdawania materiałów reklamowych, próbek i potrzebnych materiałów podczas konferencji, czy sympozjum. W torbie laminowanej z logo można umieścić w nich foldery reklamowe, materiały edukacyjne oraz drobne upominki takie jak smycz do kluczy, czy breloczek.

Torba laminowana z logo firmy – dlaczego warto?

Wybór torby laminowanej z logo czy innym nadrukiem firmowym to doskonała szansa na reklamę. Zakupy w nią pakowane przyciągają o wiele więcej uwagi, niż foliowe reklamówki, które kojarzą się z zakupami spożywczymi. Taka torba umożliwia dodatkowo promowanie pozytywnego wizerunku marki, która dba o komfort i wygodę swoich Klientów. Na torbie laminowanej z nadrukiem można umieścić informacje – o wydarzeniu kulturalnym, koncercie, czy festiwalu.

Chociaż wiele osób o tym zapomina, upominki dla klientów są ważne również w przypadku sprzedaży wysyłkowej. W tym przypadku również doskonale sprawdzą się torby laminowane z nadrukiem. Drobny prezent dla kupującego sprawi, że ten chętniej dokona zakupów po raz kolejny lub poleci markę komuś w swoim otoczeniu. Jeśli drobiazg również będzie ozdobiony logo, a pełni funkcję typowo użytkową, klient, używając go, reklamuje markę. W SILVER BOX produkujemy torby i pudełka o dowolnych wymiarach, z wypełnieniem odpowiadającym potrzebom klienta, w każdej potrzebnej ilości. Zapraszamy do składania zamówień na różnorodne torby laminowane.