O nas Inspiracja

Oferowane produkty

Jako producent opakowań ozdobnych staramy się, aby nasza oferta była szeroka i stale dostosowywana do potrzeb rynku oraz klienta. Oznacza to, że każdy projekt jest przygotowywany indywidualnie, a następnie wykonywany z nadzwyczajną starannością. Wykonujemy pudełka okrągłe ozdobne oraz prostokątne, ale posiadamy także urządzenia pozwalające na przygotowanie wyjątkowych kształtów, dopasowanych do Państwa produktów.

Producent pudełek ozdobnych

Silver Box jest firmą, która działa na rynku od wielu lat, oferując wysokiej jakości rozwiązania oraz atrakcyjne ceny. Wykonujemy pudełka na wymiar – zgodnie z wytycznymi naszego klienta oraz w ilościach dopasowanych do jego indywidualnych potrzeb. Nasze opakowania ozdobne wykonywane są z ogromną precyzją oraz z przywiązaniem uwagi do każdego, nawet najdrobniejszego szczegółu, aby zamówione realizacje prezentowały się atrakcyjnie. Zadowolenie klientów jest dla nas kwestią najważniejszą, dlatego prowadzimy z nimi bliską współpracę, umożliwiającą nam przygotowywanie pudełek z wykrojnika, o których zawsze marzyli.

O nas pudelko okladkowe 26

Producent opakowań ozdobnych

Nasze projekty cenione są za estetyczną prezencję, a także wytrzymałość. Korzystamy ze sprawdzonych materiałów, które pozwalają nam przygotowywać solidne pudełka ozdobne. Wszystkie nasze rozwiązania to opakowania na wymiar, dzięki czemu nasi klienci mogą zapakować przy ich pomocy przedmioty o różnych rozmiarach i kształtach. Podczas składania zamówienia, będą mogli Państwo wybrać typ okleiny, nadruk, sposób zamykania, a także dodatkowe ozdoby, które znajdą się na wyprodukowanym przez nas pudełku ozdobnym. Zapraszamy do bliższego zaznajomienia się z naszą ofertą oraz naszymi dotychczasowymi realizacjami!

Dla nas liczy się tylko klient!