Silver Box

Już od kilkunastu lat działamy na rynku europejskim jako solidny, zaufany producent opakowań ozdobnych. Zawsze zapewniamy swoim klientom wyłącznie produkty najwyższej jakości, dbając o każdy szczegół w procesie produkcji. Tworzymy pudełka na wymiar, co oznacza, że zostają one idealnie dopasowane do konkretnych wytycznych danego klienta. Estetyczne opakowanie jest niemal tak samo ważne, jak sama jego zawartość, jako że pomaga wywierać pozytywne wrażenie.


Odkryj

Katalog
produktów

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszym obszernym katalogiem przykładowych produktów, jakie do tej pory wykonaliśmy. Można w nim znaleźć między innymi opakowania z wieczkiem, torby papierowe wzmocnione folią czy też pudełka okrągłe. Ozdobne materiały zostają w nich dobrane według życzenia klienta, aby idealnie odzwierciedlały jego wizję. Wygląd opakowań ma ogromne znaczenie marketingowe, ponieważ intensywnie oddziałuje na wzrok konsumenta, co może go zdecydowanie zachęcić do skorzystania z oferty.


Nasze

Techniki druku

Jako doświadczony producent pudełek ozdobnych, stosujemy rozmaite techniki druku. Może to być np. hot-stamping, pozwalający uzyskać złocenia lub srebrzenia przy użyciu wysokiej temperatury. Inną metodą, jaką mamy w ofercie, jest druk offsetowy, zapewniający bardzo dużą elastyczność w doborze kolorystyki. Ponadto, posługujemy się również sitodrukiem, umożliwiającym pracę z bardzo różnorodnymi materiałami oraz zapewniającym odporność nie tylko na uszkodzenia mechaniczne, ale też na promienie UV i wilgoć. Kolejną stosowaną przez nas technikę stanowi transferdruk, czyli wgrzewanie, pozwalające zaaplikować wzór nawet na nierówną powierzchnię. Poza tym, oferujemy też druk cyfrowy, który nie zapewnia może tak wysokiej jakości jak offsetowy, ale jest bardzo przystępny cenowo.

transferdruk-min

Nasze produkty

Poniżej prezentujemy kilka wybranych zdjęć wyprodukowanych przez naszą firmę pudełek ozdobnych na wymiar. Różnią się one kształtem, wypełnieniem, wielkością, a ponadto, mają różne nadruki i inne elementy dekoracyjne. Pokazuje to, w jakim stopniu jesteśmy w stanie dokonać personalizacji produktu, dostosowując go do Państwa preferencji i celów biznesowych firmy, jakie opakowania mają pomóc realizować. W przypadku, gdy klient nie ma pomysłu na projekt, służymy swoją profesjonalną radą.