Pudełko z magnesem to prestiżowy wybór. Prezentuje się niezwykle elegancko, dlatego warto w nim umieścić zwłaszcza rzeczy o dużej wartości. Nic dziwnego, że tak często pakuje się w nie towary luksusowe. Pudełka kartonowe z magnesem zawsze robią doskonałe wrażenie na obdarowanej osobie. Co więcej, mogą też posłużyć w późniejszym czasie w każdym domu. To zasługa ich trwałości oraz pięknego wyglądu. Na tym nie koniec zalet pudełek na magnes, które cieszą się coraz większą popularnością. Dlaczego warto się na nie zdecydować?

Pudełko na magnes – co je charakteryzuje?

Pudełko zamykane na magnes jest opakowaniem typu premium. Wykonuje się je z najlepszej jakości materiałów – grubszych i solidnych, które dobrze chronią umieszczony wewnątrz przedmiot. W ich klapce znajduje się oczywiście magnes. Taki typ zamknięcia zapewnia podarunkom jeszcze pewniejsze zabezpieczenie przed niechcianym uszkodzeniem. Nie ma też opcji, że cokolwiek się wysypie lub wypadnie nawet podczas mocniejszych wstrząsów w trakcie transportu. Wytrzymałość oraz precyzja wykonania, wyróżniająca każde pudełko na magnes, sprawia, że chętnie wykorzystuje się je ponownie.

Idealne do przechowywania drobnych przedmiotów czy biżuterii

Pudełka ozdobne zamykane na magnes zachwycają wieloma możliwościami wykończenia. Najbardziej luksusowe wrażenie wizualne zapewniają opakowania wyłożone atłasem. To bardzo klasyczne, szykowne rozwiązanie. Świetnie zaprezentuje się podczas najważniejszych okazji. Bardzo dobrze spisze się także pudełko na magnes wyłożone pianką, której kształty bywają zróżnicowane. To wytrzymałe szkatułki chętnie wykorzystywane do pakowania wiecznych piór, długopisów bądź biżuterii. Kolejny rodzaj wypełnienia to wkładka tekturowa. Odpowiednio dopasowana również robi znakomite wrażenie. Zobacz również: pudełka z wykrojnika.

Pudełko zamykane na magnes – na wyjątkowe przedmioty

Jak już wspomniano, pudełka kartonowe z magnesem to stylowa oprawa dla prezentów o dużej wartości. Wspaniale sprawdzają się jako opakowanie dla biżuterii, zegarków oraz wszelkich luksusowych przedmiotów. Mogą też mieścić kosmetyki, w tym choćby cenne perfumy. Nic też nie stoi na przeszkodzie, aby znajdował się w nich najwyższej klasy alkohol. Pudełko na magnes czasami kryje również słodycze. Dobrze po nie sięgnąć, aby podkreślić wysoką wartość (także sentymentalną) podarunku. Z tych względów wiele osób umieszcza w nich podarunki urodzinowe, jubileuszowe czy ślubne.

Pudełko z magnesem o wartości marketingowej

Mówiąc o pudełkach kartonowych z magnesem, trzeba wspomnieć o ich wyjątkowej wartości marketingowej. Z tego powodu chętnie wybierają je wszelkie podmioty, którym zależy na podkreśleniu rangi dzialalności. Na pudełku z magnesem można umieścić logo oraz nazwę marki. Gdy klient otrzyma upominek w tak pięknej oprawie, z pewnością będzie zachwycony i zapamięta daną firmę. W pudełku na magnes coraz częściej umieszcza się produkty znajdujące się w regularnej sprzedaży, co niewątpliwie wpływa na jej wzrost oraz polepsza potencjał reklamowy.

Nie da się też ukryć, że pudełko z magnesem z podobnych pobudek trafiło do oferty wielu firm zajmujących się produkcją opakowań. Posiadanie w asortymencie tego typu produktu sprzyja dotarciu do szerokiego grona klientów, a przy tym sygnalizuje, że dana firma trzyma rękę na pulsie, jeśli chodzi o branżowe trendy. Zobacz również: pudełka z wieczkiem.

Pudełka kartonowe z magnesem z wieloma możliwościami personalizacji

Przede wszystkim pudełko zamykane na magnes świetnie wygląda w wielu rozmiarach. Dobór odpowiednich wymiarów nie powinien stanowić kłopotu. Ponadto możliwość naniesienia dowolnego nadruku i to za pomocą zróżnicowanych technik pozwala uzyskać wymarzoną realizację. Nadruki nanosi się z użyciem sitodruku, metodą hot-stampingu lub offsetową. Każda z nich wypada niezwykle estetycznie.

Idealnie dopasowane do potrzeb klientów pudełko na magnes stworzy producent opakowań ozdobnych Silver Box. Działa już od lat, zawsze zgodnie ze zleconymi wymaganiami. Troska o każdy szczegół, elastyczność oraz wysoka estetyka opakowań sprawia, że pudełka kartonowe z magnesem robią świetne wrażenie!